Známe všechny vrtochy i zákoutí vozů BMW a MINI.

Dobrý mechanik zná specifika aut, které opravuje. Proto jsme vyčlenili tým, který se specializuje jen na dvě značky. Máte jistotu, že s vaším vozem budou pracovat jen odborníci, kteří mu rozumí.

Objednejte se
Specializujeme se pouze na BMW a MINI

Autům, na kterých pracujeme, rozumíme od antény až po poslední šroubek v motoru. Víme, který model potřebuje častěji dolévat olej a kdy dělat výměnu rozvodů. Díky tomu auto nejen dobře opravíme, ale dokážeme i poradit.

Poskytujeme nadstandardní péči

Ať už je to náhradní vozidlo po dobu opravy, nebo individuální přístup ke každému zákazníkovi i autu. Děláme vše proto, aby návštěva servisu nebyla nepříjemným zážitkem.Žádné fronty

Čas jsou peníze, že? Nechceme vás zdržovat, takže se nemusíte bát, že strávíte hodinu čekáním na jednoduché převzetí klíčů. Zavolejte, objednejte se a nebudete čekat.Jsme časově efektivní, ale pečliví

Víme, že bez auta se nefunguje úplně optimálně. Proto se vždy snažíme udělat svoji práci dobře a poctivě, ale zbytečně ji nezdržovat.
Služby

Žádné auto není bezúdržbové. Ani BMW, ani MINI. Právě díky pravidelnému servisu se ale můžete vyhnout větším problémům. Postaráme se i o zabezpečení, lakování nebo klimatizaci.

3D Geometrie

3D Geometrie

Nový 3 rozměrný systém měření geometrie 4 kol. Systém 3 digitálních kamer zajišťuje automatickou synchronizaci kamer a zvedáku po celé výšce zdvihu a automatickou kalibraci v každém momentu měření.

Diagnostika vozidlových systémů

Diagnostika vozidlových systémů

Používáme diagnostické přístroje renomovaných značek Bosch, Super-VAG. Široké použití na většinu evropských vozidel: Škoda, Peugeot, Citroen, Renault, BMW, VW, Audi, Seat, Mercedes a další. Dlouholetá zkušenost v diagnostice motorových vozidel.

Klimatizace

Klimatizace

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v opravách a servisu autoklimatizací – kompletní servis klimatizace ve vašem voze, plnění chladivem, zjišťování úniku chladiva, desinfekce, kontrola těsnosti, diagnostika a jiné.

Mechanické práce

Mechanické práce

Autoservis nabízí seřízení motoru, diagnostiku, opravu elektroinstalace, montáž a prodej mechanického zabezpečení proti krádeži, opravu a výměnu náprav, brzd, čepů,ramen, tlumičů, kontrolu a opravu podvozku, kompletní servisní prohlídky a jiné.

Klempírna a lakovna

Klempírna a lakovna

Lakování provádíme v lakovací kabině na vypalované laky, vybavené leštícím zařízením. V klempírně provádíme rovnání a měření karosérií na rovnacím rámu německé výroby CELETTE 7.

Likvidace pojistných událostí

Likvidace pojistných událostí

Stane se dopravní nehoda, poté se zákazník telefonicky spojí s naším servisem na tel. čísle 608 368 397, a my připravíme všechny potřebné formuláře k vyplnění, na jejichž základě bude pojistná událost nahlášena příslušné pojišťovně.

Stejně jako pro vás, i pro nás jsou automobily značky BMW a MINI srdcová záležitost. Známe jejich specifika a dokážeme také poradit, na co si dát pozor, aby vám dělaly co nejdelší radost.

Kontaktujte nás

 Nebo se k nám rovnou stavte

Kontakt

Nejlépe se domluvíme osobně. Pokud máte cestu kolem Turnovské, rádi vás uvidíme. Nebo stačí v pracovní době zavolat

Turnovská 2397/2a, Praha 8
Pondělí - Pátek: 7:30 - 16:00

autodoudys@email.cz

+420 608 DOUDYS
+420 608 368 397

+420 773 100 011


auto DOUDYS s.r.o.

IČ:24251011

DIČ:CZ24251011

+420 608 368 397